logo

.

Login

Rada Rodziców

 

 

Ubezpieczenie NNW uczniów

w roku szkolnym 2019/2020

 

 

Szanowni Rodzice, przedstawiciele Rad Oddziałowych,
Prezydium Rady Rodziców I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu serdecznie zaprasza na posiedzenie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców, które odbędzie się w dniu 3 października 2019r. (czwartek) o godz. 17.30, w sali nr 25
Na posiedzeniu zostanie m.in. uchwalony nowy regulamin Rady Rodziców. Zachęcamy do zapoznania się z projektem regulaminu jeszcze przed posiedzeniem.
Projekt Regulaminu Rady Rodziców

 

 

 

 

Szanowni Rodzice,

 

Rada Rodziców naszej Szkoły zwraca się z gorącą prośbą o dokonywanie wpłat na fundusz Rady Rodziców. Wpłacone przez Państwa pieniądze są wykorzystywane dla dobra wszystkich uczniów szkoły.

Wzorem lat ubiegłych sugerowana wysokość dobrowolnej składki na Radę Rodziców wynosi 200 złna cały cykl nauki dziecka w I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu. Składka za drugie i kolejne dziecko wynosi 50 % tej kwoty.

Składka może być płacona jednorazowo, semestralne lub w innych dogodnych dla Państwa ratach.

Jeżeli sytuacja finansowa nie pozwala Państwu na zapłacenie całej kwoty, prosimy o wpłatę w mniejszej wysokości, adekwatnej do Państwa możliwości finansowych. Każda wpłata ma znaczenie. Każda z nich przeznaczona będzie na potrzeby dzieci z naszej Szkoły.

 

 

Wpłat należy dokonać na konto bankowe:

 

Rada Rodziców w I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu 

 

 09 1910 1048 3000 3132 1121 0001 

 

Santander Bank Polska S.A.

 

 W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę, do której aktualnie uczęszcza.

 

 

 

 

 

Wszystkich Rodziców z pomysłami, energią i chęcią do działania w celu ulepszania codziennego dnia w naszej Szkole zachęcamy do kontaktu z Radą Rodziców (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Konkurs dla 1 klas

 

 

 

Prezydium Rady Rodziców  w dniu  03  września  2019r. podjęło  uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu dla 1 klas pn. „Składka na fundusz Rady”, na następujących zasadach:

 

  • Konkurs skierowany jest do wszystkich 1 klasw roku szkolnym 2019/2020,
  • Klasa, która do dnia 30 listopada 2019r. dokona w 100% wpłaty na fundusz Rady Rodziców otrzyma nagrodę w formiezwrotu do 30 % wpłaconych składek,
  • Klasa, która do dnia 31 grudnia 2019r. dokona w 100% wpłaty na fundusz Rady Rodziców otrzyma nagrodę w formie zwrotu do 15 % wpłaconych składek,
  • Nagroda zostanie przyznana na wniosek wychowawcy danej klasy, po uprzednim sprawdzeniu spełnienia warunków konkursu. Wniosek należy złożyć do Rady Rodziców w terminie do 30 dni od spełnienia warunków konkursu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wypłata nagrody może nastąpić w dowolnym terminie, uzgodnionym z wychowawcą nagrodzonej klasy.
  • Nagroda może być wykorzystana na dofinansowanie wycieczki klasowej pod warunkiem udziału w niej co najmniej 70 % uczniów nagrodzonej klasy,
  • Przez 100% wpłat rozumie się wpłatę w wysokości 200 zł od jednego ucznia, z możliwością zwolnienia z wpłaty do trzech uczniów na oddział.

 

 

 

Zapraszamy do konkursu!

 

 

 

Rada Rodziców

 

                                                            I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi

 

im. Jana Długosza w Nowym Sącz

 

Profile 2015/16

Gimnazjalisto! Którym profilem jesteś zainteresowany w szkole ponadgimnazjalnej?

matematyka-fizyka-j.angielski - 14.3%
j.polski-historia-j.angielski - 0%
biologia-chemia - 0%
geografia-j.angielski-j.polski - 0%
geografia-matematyka-j.angielski - 14.3%
geografia-matematyka-j.niemiecki - 14.3%
j.polski-historia-WOS - 0%
fizyka-chemia-j.angielski - 0%
biologia-chemia-matematyka - 0%
matematyka-fizyka-informatyka - 0%
biologia-chemia-j.angielski - 28.6%
matematyka-chemia-j.angielski - 0%
matematyka-informatyka-j.angielski - 28.6%

Total votes: 7

Uczniowie w szkole

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem