logo

.

Ubezpieczenie 2019/2020

Ubezpieczenie NNW uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców naszej Szkoły w roku szkolnym 2019/2020 wybrała ofertę grupowego ubezpieczenia NNW uczniów w ramach programu EDU PLUS w towarzystwie ubezpieczeniowym InterRisk (pełna nazwa: InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna ViennaInsuranceGroup).

 

Rodzice mają do wyboru jeden z dwóch wariantów ubezpieczenia. Różnią się one sumą ubezpieczenia oraz wysokością składki. Ogólne warunki ubezpieczenia dla obu wariantów są jednakowe.

Warianty ubezpieczenia NNW uczniów:

 • I wariant: suma ubezpieczenia 18 000 zł, składka od dziecka 30 zł (za 12 miesięcy) lub 32,50 zł (za 13 miesięcy/dot. maturzystów),
 • II wariant: suma ubezpieczenia 25 000 zł, składka od dziecka 39 zł (za 12 miesięcy) lub 42 zł (za 13 miesięcy/dot. maturzystów).

 

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia i skorzystania z przedstawionej oferty. Szczegółowe informacje znajdują się w poniższych dokumentach:

 1. Warunki umowy ubezpieczenia:

I wariant:            Polisa (18 000/12 m-cy)                 Polisa (18 000/13 m-cy)

II wariant:           Polisa (25 000/12 m-cy)                 Polisa (25 000/13 m-cy)

 1. Informacja o produkcie ubezpieczeniowym oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia
 2. Obowiązek informacyjny Administratora danych osobowych
 3. Oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami ubezpieczenia
  Rodzic, który zdecyduje o ubezpieczeniu dziecka, na najbliższej wywiadówce (19 września br.) zostanie poproszony o podpisanie oświadczenia o zapoznaniu się z warunkami ubezpieczenia.
  Rodzic, który nie podpisze oświadczenia na wywiadówce zobowiązany jest dostarczyć podpisany dokument do wychowawcy klasy swojego dziecka, w terminie do 10 października 2019r.
 4. Procedura zgłoszenia szkody
 5. Oferta ubezpieczenia EDU PLUS

 

 

Termin wpłacania składek na ubezpieczenie NNW upływa 10 października 2019r. Wpłat można dokonać:

 • gotówką,wyłącznie podczas wywiadówki (19 września 2019r.).Składki należy przekazać do przedstawicieli klasowych Rad Rodziców. Uprzejmie prosimy o przekazywanie wyliczonej kwoty składki,
 • przelewem na rachunek bankowy Rady Rodziców: 09 1910 1048 3000 3132 1121 0001 (Santander Bank Polska S.A.). W tytule przelewu należy wpisać: ubezpieczenie, imię i nazwisko dziecka oraz klasę. W tym przypadku termin wpłat upływa 10 października 2019r.

 

Dodatkowych informacji w sprawie warunków ubezpieczenia udziela broker ubezpieczeniowy:

Andrzej Chojnowski
DBPATRON Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 10, 33-300 Nowy Sącz
tel. (18) 547 37 87
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Pytania dotyczące procedury opłacania składek należy kierować do Rady Rodziców naszej Szkoły poprzez e-Dziennik (Rada Rodziców) lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Chcemy zaznaczyć, ze kwestia ubezpieczenia NNW dziecka jest wyłącznie sprawą Rodziców. To my Rodzicerozstrzygamy, czy należy w Szkole ubezpieczyć dziecko i od nas zależy wybór oferty. Dyrekcja naszej Szkoły nie uczestniczyła w wyborze przedstawionej Państwu oferty. Ubezpieczenie NNW na terenie szkoły nie jest obowiązkowe, z wyjątkiem sytuacji, w której szkoła organizuje wycieczkę zagraniczną.

Rada Rodziców podjęła decyzję o przedstawieniu Państwu możliwości ubezpieczenia swojego dziecka w ramach grupowego ubezpieczenia szkolnego z uwagi na korzystną ofertę ubezpieczenia, w tym m.in.:

 • wysokie sumy ubezpieczenia i możliwość zaoferowania dwóch wariantów ze względu na wysokość sumy ubezpieczenia,
 • zakres ubezpieczenia obejmuje również następstwa nieszczęśliwych wypadków doznane w związku z wyczynowym uprawianiem sportu,
 • ochrona 365 dni w roku, 24 godziny na dobę,
 • szeroka tabelka norm oceny procentowe uszczerbku na zdrowiu,
 • wypłata świadczenia 1% sumy ubezpieczenia w przypadku nie stwierdzenia trwałego uszczerbku (warunek: wizyta na SOR oraz dwie wizyty kontrolne w przychodni),
 • pobyt w szpitalu płatny od pierwszego dnia (warunek: pobyt co najmniej 3 dni),
 • kumulacja świadczeń dodatkowych ze świadczeniami głównymi.

 

Z poważaniem

 

Rada Rodziców

I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Jana Długosza w Nowym Sączu

sukces

sukces

 

Archiwum

Gimnazjum:

Nasze sukcesy

Laureaci i finaliści

 

Uczniowie w szkole

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem