• Przykładowy sprawdzian kompetencji językowych:

absolwenci szkoły podstawowej            absolwenci gimnazjum

Nasze sukcesy - Gimnazjum

Wystawa jubileuszowa

Z okazji 200-lecia naszej Szkoły zapraszamy do Galerii Sztuki Sokół na wystawę  okolicznościową. Można na niej obejrzeć eksponaty z archiwum pamiątek i przeszłości szkoły, a także obrazy i kompozycje roślinne absolwentów i nauczycieli I LO: Zbigniewa Abrama,  Barbary Adamowicz,  Aleksandry Anzel,  Bolesława Barbackiego,  Józefa Hałasa,  Krzysztofa Kulisia,  Katarzyny Lebdowicz,  Ryszarda Miłka,  Jana Powała Dzieślewskiego,  Romana Reguły,  Antoniego Reszkiewicza,  Agnieszki Rogóz,  Lidii Walczyk,  Michała Załuskiego,  Wandy Zaremby. Bardzo dziękujemy wszystkim autorom lub ich rodzinom za udostępnienie prac.  Wystawa będzie trwać do 18 listopada.