logo

.

Konsultacje z rodzicami

rok szkolny 2019/2020

 

imię i nazwisko przedmiot dzień godzina miejsce
dyr. mgr Andrzej Padula  j. niemiecki  

godziny
 urzędowania 

 gabinet Dyrektora 

dyr. mgr G. Andrzejewska 

 matematyka   poniedziałek 13:25 14:10 gabinet Wicedyrektora  
dyr. mgr Sabina Pasiut   przedsiębiorczość  poniedziałek  15:30 16:15 gabinet Wicedyrektora  
dyr. mgr Barbara Wild  j. angielski   środa 16:00 17:00  gabinet Wicedyrektora
mgr Katarzyna Krupa  j. polski  piątek 9:40 10:25 pokój nauczycielski
mgr Alicja Gałęziowska  j. polski  piątek 13:25 14:10 pokój nauczycielski 
mgr Zuzanna Bocheńska  j. polski  środa 13:25 14:10  pokój nauczycielski 
mgr Maria Buszek   j. polski środa  10:40 11:25  pokój nauczycielski 
mgr Ewa Kołacz   j. polski  piątek  10:40 11:25  pokój nauczycielski 
mgr Bernadeta Odrzywolska   j. polski  czwartek  11:30 12:15  pokój nauczycielski 
mgr Grzegorz Rapcia   j. polski  środa  14:14 15:00  pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Szewczuk   j. polski  środa 13:10 14:10  pokój nauczycielski 
mgr Dorota Wąsowicz   j. polski  piątek   11:30 12:15 pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Dumieńska  j. angielski  środa   10:40 11:25 pokój nauczycielski 
mgr Alina Fałowska  j. angielski  czwartek 13:25 14:10  pokój nauczycielski  
mgr Małgorzata Fecko j. angielski środa 15:05 15:50 pokój nauczycielski  
mgr Barbara Lorek j. angielski   środa 8:45 9:30  pokój nauczycielski  
mgr Przemysław Ligęza j. angielski   środa 10:40 11:25  pokój nauczycielski  
mgr Paulina Nowak j. angielski   wtorek 9:40 10:25  pokój nauczycielski  
mgr Beata Gawlik  j. angielski   czwartek 10:40 11:25  pokój nauczycielski  
mgr Joanna Malczak  j. angielski   czwartek 9:40 10:25  pokój nauczycielski  
mgr D. Moszkowska Wrotniak j. angielski   poniedziałek   11:30 12:15 pokój nauczycielski  
mgr Mirosław Pawlik  j. angielski   czwartek 10:40 11:25   pokój nauczycielski  
mgr Jadwiga Puchała  j. angielski   środa   11:30 12:15 pokój nauczycielski  
mgr Ewa Suwała  j. angielski   środa 10:40 11:25  pokój nauczycielski  
mgr Sylwia Wojtas  j. angielski   poniedziałek  9:40 10:25  pokój nauczycielski  
mgr Wioletta Kleczyńska j. angielski  poniedziałek  11:25 12:15  pokój nauczycielski 
mgr Jarosław Chrząstowski  j. niemiecki  poniedziałek 14:15 15:00  pokój nauczycielski 
mgr Urszula Kulesza  j. niemiecki  czwartek 9:40 10:25  pokój nauczycielski 
mgr Edyta Muchniewicz Gagatek   j. niemiecki  poniedziałek 11:30 12:15  pokój nauczycielski 
mgr Sabina Hyclak   j. niemiecki czwartek  9:40 10:25  pokój nauczycielski 
mgr Ewa Wąsowicz Bodziony   j. niemiecki wtorek 10:40 11:25  pokój nauczycielski 
mgr Kinga Kulig  j. fran, wos, przed. piątek   11:30 12:15 pokój nauczycielski 
mgr Anna Pawłowska  j. francuski      pokój nauczycielski 
mgr Łucja Rogowska  j. francuski  czwartek  9:40 10:25  pokój nauczycielski 
mgr Jakub Bulzak  historia, wos, his  środa 8:50 9:35  pokój nauczycielski 
mgr Aneta Grabowska  historia, wos, his  czwartek 12:30 13:05  pokój nauczycielski 
mgr Piotr Rychlewski  historia, wos, his  poniedziałek 8:50 9:35  pokój nauczycielski 
mgr Jacek Tomasik  historia, wos, his  środa 13:30 14:10  pokój nauczycielski 
mgr Michał Zacłona  historia, wos, his      pokój nauczycielski 
mgr Kamila Kamińska  biologia  wtorek   9:40 10:25 pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Kuźma Piszczek   biologia  piatek  9:40 10:25  pokój nauczycielski 
mgr Małgorzata Szkarłat Mleczko  biologia  czwartek   10:40 11:25  pokój nauczycielski 
mgr Anna Warzecha  biologia, przyroda  piątek  10:40 11:25 pokój nauczycielski 
mgr Alicja Putek   geografia piątek 11:30 12:15  pokój nauczycielski 
mgr Mariusz Sieczko  geografia  piątek   8:50 9:35 pokój nauczycielski 
dr Katarzyna Jermakowicz  matematyka  wtorek  12:20 13:05 pokój nauczycielski 
mgr Joanna Kantor  matematyka   piątek  8:50 9:35 pokój nauczycielski 
mgr Edyta Kukuła  matematyka   poniedziałek  11:30 12:10 pokój nauczycielski 
mgr Marek Kukuła  matematyka   środa  11:30 12:15  pokój nauczycielski 
mgr Elżbieta Lankof Klewar  matematyka   wtorek  11:30 12:15  pokój nauczycielski 
mgr Krystyna Łatka  matematyka   wtorek 8:50 9:35  pokój nauczycielski 
mgr Renata Gawlik Koprowska  matematyka   czwartek  8:50 9:35 pokój nauczycielski 
mgr Aleksander Rybski matematyka czwartek 9:40 12:25 pokój nauczycielski
mgr Krzysztof Laszczyk matem./inform. czwartek 10:40 11:25 pokój nauczycielski
mgr Olga Laszczyk matematyka środa 8:00 8:45 pokój nauczycielski
mgr Feliks Wańczyk  fizyka  piątek 11:30 12:15 pokój nauczycielski 
dr Jolanta Dercz fizyka środa 10:40 11:25 pokój nauczycielski
mgr Zbigniew Kasprzak  chemia 

poniedziałek

15:00 15:45

gabinet chemiczny 
mgr Małgorzata Popowska Poręba  chemia  środa  8:50 9:35 gabinet chemiczny
dr Anna Waksmundzka Góra  chemia  piątek  12:20 13:05 gabinet chemiczny 
mgr inż. Sebastian Jermakowicz  informatyka       
mgr inż. Jarosław Żelasko  informatyka  środa

12:20 13:05 

pokój nauczycielski  
mgr Wojciech Kurek  edb  środa 12:20 13:05  kantorek infor. 
ks mgr Mateusz Kaźmierek  religia   poniedziałek 9:40 10:25 pokój nauczycielski  
ks mgr Grzegorz Franczyk religia  poniedziałek 8:50 9:35  pokój nauczycielski 
mgr Maria Stefańska  religia  środa    pokój nauczycielski  
mgr Jan Kuropeska  religia      pokój nauczycielski  
mgr Katarzyna Lebdowicz  wok, str. wiz., zaj. art.  poniedziałek 10:00 10:40  pokój nauczycielski  
mgr Barbara Porzucek  wok., zaj. art.  środa  15:00 15:45 pokój nauczycielski gim.
mgr Andrzej Fałowski  wf  wtorek 10:40 11:25  gabinet wf 
mgr Elżbieta Gajewska  wf      gabinet wf 
mgr Tomasz Kotlarz  wf  wtorek 13:25 14:10  gabinet wf 
mgr Iwona Kulig  wf       
mgr Janusz Kwiatkowski  wf  środa 13:10 14:00  gabinet wf 
mgr Paweł Kwiatkowski  wf  czwartek    gabinet wf 
mgr Anita Migacz  wf  środa    gabinet wf 
mgr Jan Pasiut  wf  poniedziałek    gabinet wf 
mgr Katarzyna Pasiut  wf  poniedziałek    gabinet wf 
mgr Paweł Rak  wf  piątek    gabinet wf 
mgr Agnieszka Unold  wdżwr  środa    pokój nauczycielski 
mgr Halina Gancarczyk Hajduk  el_prawa  czwartek    pokój nauczycielski 
mgr Maria Lelito  psycholog       
mgr Monika Gwiżdż Smaga  pedagog       
mgr Joanna Rumin  wf       
mgr Aneta Sułocha  j. rosyjski  poniedziałek   pokój nauczycielski 
mgr Andrzej Citak chór       

 

 

 

Uczniowie w szkole

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem