logo

.

Grono pedagogiczne

 

Dyrekcja



mgr Andrzej Padula - Dyrektor 
mgr Grażyna Andrzejewska - Wicedyrektor 
mgr Sabina Pasiut - Wicedyrektor 
mgr Barbara Wild- Wicedyrektor

 

Grono Pedagogiczne 

 

Nazwisko i imię Przedmiot
Andrzejewska Grażyna matematyka
Bocheńska Zuzanna język polski, wiedza o kulturze
Bulzak Jakub historia
Buszek Maria

język polski

Chrząstowski Jarosław język niemiecki
Citak Andrzej chór
Dercz Jolanta fizyka
Durlak Wiesława  wychowawca w internacie
Dumieńska Małgorzata język angielski
Fałowska Alina język angielski
Fałowski Andrzej wychowanie fizyczne
Fecko Małgorzata język angielski
ks. Franczyk Grzegorz religia
Gajewska Elżbieta wychowanie fizyczne
Gancarczyk-Hajduk Halina elementy prawa
Gałęziowska Alicja język polski
Gawlik Beata język angielski
Gawlik-Koprowska Renata matematyka
Gądek Elżbieta kierownik internatu
Gołąb Helena język rosyjski, bibliotekarz
Grabowska Aneta historia, wiedza o kulturze, wiedza o społeczeństwie
Gwiżdż-Smaga Monika pedagog szkolny
Hyclak Sabina język niemiecki
Jasińska Joanna wychowawca w internacie
Jermakowicz Katarzyna matematyka
Jermakowicz Sebastian informatyka
Kamińska Kamila biologia
Kantor Joanna matematyka
Kasprzak Zbigniew chemia
ks. Kaźmierek Mateusz religia
Kędzierska Urszula wychowawca w internacie
Kleczyńska Wioletta język angielski
Kołacz Ewa język polski
Kornakiewicz Agnieszka wychowawca w internacie
Kotlarz Tomasz wychowanie fizyczne
Kożuch Anna fizyka
ks. Koźbiał Tomasz religia
Król Maria wychowawca w internacie
Krupa Katarzyna język polski
Kukuła Edyta matematyka
Kukuła Marek matematyka
Kulesza Urszula język niemiecki
Kulig Iwona wychowanie fizyczne
Kulig Kinga język francuski
Kurek Wojciech przysposobienie obronne
Kuropeska Jan religia
Kuźma Małgorzata biologia
Kwiatkowski Janusz wychowanie fizyczne
Kwiatkowski Paweł wychowanie fizyczne
Lankof-Klewar Elżbieta matematyka
Laszczyk Krzysztof matematyka/informatyka
Laszczyk Olga matematyka
Lebdowicz Katarzyna plastyka
Lebdowicz Marek  technika 
Lelito Maria psycholog
Ligęza Przemysław język angielski
Lorek Barbara język angielski
Łatka Krystyna matematyka
Malczak Joanna język angielski
Migacz Anita wychowanie fizyczne
Moszkowska-Wrotniak Danuta język angielski
Muchniewicz-Gagatek Edyta język niemiecki
Nowak Paulina język angielski
Odrzywolska Bernadeta język polski
Padula Andrzej język niemiecki
Paprocka Krystyna wychowanie fizyczne
Pasiut Jan wychowanie fizyczne
Pasiut Katarzyna wychowanie fizyczne
Pasiut Sabina przedsiębiorczość
Pawlik Mirosław język angielski
Pawłowska Anna język francuski
Poręba Jadwiga język angielski
Popowska-Poręba Małgorzata chemia
Porzucek Barbara muzyka, wiedza o kulturze
Puchała Jadwiga język angielski
Putek Alicja geografia
Rak Paweł wychowanie fizyczne
Rapcia Grzegorz język polski
Rogowska Łucja język francuski
Rybski Aleksander matematyka
Rychlewski Piotr historia, wos
Sadowska Dorota język łaciński
Sieczko Mariusz geografia
Stefańska Maria religia
Stokłosa Aneta  tyflopedagog
Suwała Ewa język angielski
Szewczuk Małgorzata język polski, filozofia
Szkarłat-Mleczko Małgorzata biologia
Rumin Joanna wf
Tomasik Jacek historia, wos
Unold Agnieszka wychowanie do życia w rodzinie
Waksmundzka-Góra Anna chemia
Wańczyk Feliks fizyka
Warzecha Anna biologia
Wąsowicz Dorota język polski
Wąsowicz-Bodziony Ewa język niemiecki
Wild Barbara język angielski
Wojtas Sylwia język angielski
Woźniak Jolanta bibliotekarz
Zacłona Michał historia, wos
Żelasko Jarosław informatyka
   

Wykaz nauczycieli emerytów i rencistów:

 

Adamek Urszula

 

Berowska Anna

 

Biel Władysław

 
Czernecka Regina  
Dryla Maria  
Duszka Alfred   
Frączek Andrzej  
Frączek Irmina  
Gacek Cecylia  
Karpiel Zuzanna  
Kądziołka Józefa  
Kolawa Stanisława  
Kołacz Józef  
Kosman Krystyna  
Kotarba Krystyna  
Kozłowska –Daniec Teresa  
Krawczyńska Jadwiga  
Listwan Anna  
Legutko Piotr  
Lis Zygmunt  
Majoch Maria  
Milewska Ewa  
Oborska Małgorzata  
Oleksy Cecylia  
Pamirski Zdzisław  
Paprocka Krystyna  
Pasiut Eleonora  
Peciak Jolanta  
Piesowicz Czesława  
Porzucek Barbara  
Suwała Alina  
Szczepanek Janina  
Szkarłat Wanda  
Szubelak Jadwiga  
Trzópek Wojciech  
Waligóra – Tumidaj Alicja  
Wietrzny Celina  
Wójcik Michalina  
Wrońska  Lidia  
Żarnowski Aleksander  
Żymirski Kazimierz  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie w szkole

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem