logo

.

Pedagogical Innovations

OPIS PROJEKTU

W ramach programu Erasmus+ (Edukacja Szkolna, Akcja1) w latach 2014-2016 szkoła zrealizowała projekt pn. Innowacje pedagogiczne mający na celu implementację priorytetu KE: wzmacnianie profesjonalnego profilu nauczycieli oraz zwiększanie europejskiego wymiary szkoły.

Projekt zakładał podniesienie kwalifikacji nauczycieli poprzez zagraniczne szkolenia o charakterze metodyczno-językowo-kulturowym. W programie wzięli udział następujący nauczyciele:

Odbycie tych szkoleń pozwoliło na podniesienie kwalifikacji pracowników, doskonalenie umiejętności językowych i znajomości innych kultur, obserwację najlepszych praktyk w nauczaniu i przeniesienie ich na rynek polski, wprowadzenie nowych narzędzi IT i metod nauczania oraz wzbogacenie programu nauczania o szeroko rozwinięty element kulturowy i europejski. Projekt przyczynił sie do podniesienia europejskiego wymiaru szkoły poprzez nawiązanie szerokich kontaktów międzynarodowych, które pozwalają jej na realizację nowych projektów i udział w kolejnych zagranicznych wymianach młodzieży.

Koordynator projektu: Łucja Rogowska

*Więcej informacji o programie Erasmus+.

Uczniowie w szkole

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem