Rekrutacja do Małopolskiej Chmury Edukacyjnej

pn. "Małopolska Chmura Edukacyjna w latach 2018-2019 w Nowym Sączu - kształcenie ogólne (I LO, II LO)"

ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH OD 9.10  DO  16.10.2019r.

W tych dniach uczniowie składają dokumenty rekrutacyjne znajdujące się na stronie szkoły www.dlugosz.edu.pl w zakładce MChE. Dokumenty zbierają niżej wymienieni nauczyciele:

• Biologia on-line mgr Małgorzata Kuźma-Piszczek
  • Matematyka on-line dr Katarzyna Jermakowicz
  • Matematyka Koło Naukowe mgr Elżbieta Lankof
  • Matematyka Koło Naukowe mgr Krystyna Łatka
  • Test z biologii odbędzie się 16.10.2019r. w sali 02 o godz. 8.50 - warunkiem przystąpienia do testu jest złożenie do 15.10.2019r. pełnej dokumentacji rekrutacyjnej do mgr Małgorzaty Kuźma-Piszczek.
  • Test z matematyki i na on-line i na koła odbędzie się 16.10.2019r. w sali 12N o godz. 8.50     - warunkiem przystąpienia do testu jest złożenie do 15.10.2019r. pełnej dokumentacji rekrutacyjnej do mgr Elżbiety Lankof lub Krystyny Łatki.

Wyniki rekrutacji będą ogłoszone do dnia 22.10.2019r. na tablicy ogłoszeń Dyrekcji na parterze, na wprost wejścia do szkoły.

wicedyrektor mgr Grażyna Andrzejewska

Uczniowie w szkole