40 ZLOT ZUBKA

SKKT  wspólnie z Komisją Turystyki Młodzieżowej

Oddziału PTTK "BESKID" ZAPRASZA

19 września 2019 r. (czwartek)

na

40 Jubileuszowy Turystyczny Zlot

im. mjr Juliana Zubka „Tatara” na Hali Łabowskiej

WYJAZD: 19 września 2019 r. o godz. 800 z przystanku przy ul. Morawskiego (między Starym Cmentarzem a Starą Sandecją)

KOSZT WYCIECZKI 5 zł

KOSZT WYCIECZKI OBEJMUJE:

TRANSPORT W OBIE STRONY – ZNACZEK RAJDOWY - BROSZURĘ INFORMACYJNĄ o mjr Julianie Zubku i 9 Kompanii 3 Batalionu 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej - KIEŁBASKĘ NA OGNISKO

PROGRAM WYCIECZKI:

przejazd autokarem do Składzistego

przejście szlakiem: Składziste - Hala Łabowska - Łabowiec

czas przejścia ok. 4 godzin (łącznie)

21 pkt. do GOT (Górskiej Odznaki Turystycznej)

Na Hali Łabowskiej udział w uroczystości oraz konkursie wiedzy o historii walk 9 kompanii 3 Batalionu 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej i Jego Dowódcy majorze  Julianie Zubku „Tatarze”. Ognisko z pieczeniem kiełbasek, gorąca herbata.

przejazd autokarem do Nowego Sącza

Zapisy wraz z wpłatą u opiekuna SKKT – mgr Piotra Rychlewskiego lub mgr Jarosława Żelasko

do 13 września 2019 r. (piątek) do godz. 13-tej

PRZY  ZAPISIE PODAJEMY IMIĘ i NAZWISKO oraz KLASĘ

UWAGA: ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Przewidywany czas powrotu do Nowego Sącza ok. 15.00

Pierwszeństwo w zapisach przysługuje członkom PTTK posiadającym aktualnie opłaconą składkę. Zgłoszenie na wycieczkę jest traktowane jako potwierdzenie odpowiedniej kondycji i stanu zdrowia uczestnika, które umożliwiają udział w wędrówce. Każdy powinien posiadać odpowiednie obuwie, okrycie przeciwdeszczowe i ciepłe ubranie.

Uczniowie w szkole