logo

.

Piąta edycja projektu "Kino na Temat"

W kwietniu klasy licealne uczestniczyły w Kinie „Helios” w pokazie filmu Władysława Pasikowskiego „Kurier” inspirowanego życiem i działalnością słynnego kuriera Jana Nowaka Jeziorańskiego. Nauczyciele historii: mgr Jacek Tomasik i mgr Michał Zacłona zorganizowali w ramach lekcji historii pokaz dla 20 klas w ramach projektu „Kino na Temat”, w którym od 5 lat uczestniczy nasza szkoła. W trakcie dyskusji po pokazie filmu „Kurier” (osadzonego w realiach II wojny światowej i historii najnowszej) zaprezentowano również dorobek ostatnich 5 lat projektu z uwzględnieniem prezentowanych dotychczas fabularnych filmów historycznych i dokumentalnych. Kino „Helios” ufundowało atrakcyjne nagrody dla naszych uczniów.

 

 

Uczniowie w szkole

bottom

Powered by Joomla!. Design by: joomla 2.5 free templates  Valid XHTML and CSS.

Strona używa ciasteczek, dzięki którym może działać lepiej. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej.Rozumiem